Bize Ulaşın

+90 216 493 1515

E-Posta

info@massogutma.com.tr

Mas Soğutma Sistemleri uzun yıllara dayalı tecrübesiyle (soğuk oda, soğuk hava deposu, donmuş muhafaza odası, şok odaları, fermantasyon mayalama odaları) anahtar teslim taahhüt işlerini yürütmektedir...

Mas Soğutma endüstriyel soğutma kuruluşundan bu güne ve yarına GÜVEN veren hizmet kalitesini amaç edinmiş, dostluğu ön planda tutan ortaklığın inşaasıdır.

Mas Soğutma üretimini ve ürettiği her bir ürünü ülkemizin üreten bireyleri olma gururunu yaşayarak ve bunu kalitenin özü haline getirerek tüketiciye sunar.

Mas Soğutma tüketiciden üreticiye, çalışandan yöneticiye, toplumun her kurum ve kuruluşuna güven hissini veren dostca yaklaşımıyla hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Mas Soğutma çevreye ve doğaya değer veren; ürettiği ve üreteceği ürünleri bu bilinçle hareket eden ve bunun toplumsal bir görev olduğunu benimsemiş kadrosuyla üretimini sürdürmektedir.

Mas Soğutma ticari varlığını satış ve satış sonrası kalitesiyle rekabet ortamında etik değerlerinden taviz vermeden hareket eden ve varlığının bu şekilde anlamlı olduğu bilinciyle sürdürmektedir.